Venipak Rankų darbo gaminiai iš šokolado, pristatymas per 1 sav., NEMOKAMAI nuo €30!

Apie mus

Idėjas ir ingredientus sujungiame su ypatingai aukštos kokybės šokoladu, taip sukurdami komplimentą, kurį skiriame savo klientams.

Šeimos verslas ,,Komplimentai” sukurtas mąstant apie tikrą ir nuoširdų mėgavimąsi šokoladu.  Mūsų aistra šokoladui yra mūsų prekės ženklo širdis.

2017 metais pradėjome ieškoti šokolado gamybos paslapčių. Keliavome į Šiaurės Škotiją mokytis šokolado gamybos meno, o tada Londone susipažinome su keturiskart ,,Šokolado akademijos” geriausiu britų šokoladininku pripažintu (Best British Chocolatier) William Curley, kurio aistra šokoladui paskatino ,,Komplimentų” atsiradimą.

Tikime, kad ir jūs atrasite šokoladą ir norėsite dalintis mūsų komplimentais su kitais.

Mūsų šokoladas

Rankų darbo. Pagaminta Lietuvoje.

Kiekvienas šokolado gabalėlis, pagamintas ,,Komplimentų” virtuvėje, turi savo unikalų charakterį ir istoriją. Visada turime idėjų plėsti asortimentą, tačiau tai darome labai kruopščiai – atsirenkame tik natūraliausius ir kokybiškiausius produktus.

Eksperimentuojame, bet pirmenybę teikiame klasikai. Mes didžiuojamės būdami lietuviška kompanija ir siekiame naudoti kuo daugiau vietinių ingredientų, tokių kaip Lietuvoje užauginti šaltalankiai ir avietės.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.